Menu

 • Podręczniki 2018/2019

  Podręczniki 2018/2019 - Obrazek 1

 • Kleks nr 4

  Zapraszamy do obejrzenia czwartego

  numeru szkolnego KLEKSA.

 • Spotkanie z policją
  21.06.2018 Odwiedziny Dory - psa policyjnego smiley
 • Cyrk Heca
  21.06.2018 Cyrk Heca w naszej szkole!
 • 20.06.2018 Świat oczami młodych - Ratujemy klimat
 • XXVI STARGARDZKI BIEG ULICZNY 2018

  XXVI STARGARDZKI BIEG ULICZNY 2018

  Z okazji DNI STARGARDU Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie przy współudziale LLKS „Pomorze” był organizatorem biegu ulicznego. Na starcie stanęli uczniowie z kilkunastu szkół. Startowali w swoich kategoriach wiekowych na dystansie 900 m. W imprezie tej uczestniczyli także nasi uczniowie startując jako zawodnicy Szkoły Podstawowej w Kunowie Dawid Kobielski i Oskar Sikorski uczniowie klasy V, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę. Dawkę sportowych emocji dostarczył Dawid Kobielski który walczył do końca i zajął I miejsce. 

  Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.
   

  Galeria zdjęć

 • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – PANDA

  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – PANDA

  Amelka i Samuel 5 wynik w Polsce!!!

  Kolejny wielki sukces zanotowali nasi uczniowie, tym razem, w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Panda. W kategorii klas szóstych Amelia Samsel oraz Samuel Samsel uzyskali piaty wynik w Polsce na 1064 uczestników w tej kategorii wiekowej. 

  Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test, który składał się z 30 zadań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na dane pytanie, uczeń otrzymywał 1 punkt, błędnej – 1, a za nieudzielenie odpowiedzi 0 punktów. Aby żaden uczestnik nie zakończył konkursu z ujemnym wynikiem, organizator przyznał na starcie każdemu uczestnikowi 30 punktów. W związku z tym zawodnik mógł zdobyć maksymalnie 60 punktów, a minimalnie 0 punktów. 

  Warto w tym miejscu dodać, że również pozostali uczniowie klasy szóstej spisali się wyśmienicie i zasługują na duże słowa uznania. 

  Amelia Samsel – 56/60 punktów – dyplom laureata oraz nagroda książkowa
  Samuel Samsel – 56/60 punktów – dyplom laureata oraz nagroda książkowa
  Paweł Maj – 48 punktów 
  Nelly Czajka-Rożek – 45 punktów 
  Martyna Wolna – 39 punktów 

  Wszystkim uczniom należą się wielkie gratulacje i już czekamy na nowy rok szkolny i kolejne konkursy matematyczne!!!

  A podsumowaniem tego jakże udanego roku niech będzie piękne motto Leona Jeśmanowicza, profesora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który powiedział: „Nic na świecie nie przychodzi bez pracy. W matematyce nie ma talentów. Talent to zdolność logicznego myślenia, a tę nabywa się przez długą pracę”

  Galeria zdjęć

 • Gminny Konkurs Ortograficzny 2018

  Gminny Konkurs Ortograficzny 2018 - Obrazek 1

  Uczniowie z naszej gminy mieli okazję zmierzyć swoje umiejętności w dziedzinie ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI, który odbył się w naszej szkole 12 czerwca 2018 r. 

  Uczestnicy najpierw pisali najeżone trudnościami dyktando, w którym musieli poradzić sobie z pisownią takich wyrazów jak: „gżegżółka z żółtą piegżą siedziały na krzaku jeżyn obok żywopłotu z bukszpanu”. Następnie rozwiązywali niełatwy test ze znajomości zasad ortograficznych.

  Mistrzynią okazała się uczennica szóstej klasy naszej szkoły Amelia Samsel

  Drugie i trzecie miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Kobylance: Aleksandra Cierocka i Wiktoria Biernacka. 

  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, a zwycięzcy również dyplomy. Konkurs przygotowała pani Barbara Eiding.

  Galeria zdjęć

 • Dzień Dziecka 2018
  14.06.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Dziecka 2018.

 • 70-lecie ustanowienia Parafii pw. Św. Antoniego

  W dniu 9 czerwca 2018 roku obchodziliśmy uroczystość 70-lecia ustanowienia Parafii św. Antoniego w Kobylance. W związku z tym wydarzeniem odsłonięty został  pomnik upamiętniający to wydarzenie. Mszę świętą w intencji Parafii Kobylanka odprawił Abp. Jan Romeo Pawłowski, Członek Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej z Watykanu. Z okazji tego święta odbyło się również uroczyste posiedzenie sesji Rady Gminy podczas której nadane było honorowe obywatelstwo Gminy Księdzu Arcybiskupowi.
  Podczas tej wielkiej uroczystości naszą szkołę reprezentował Dyrektor szkoły Mariusz Nosal z udziałem pocztu sztandarowego: chorąży Szymon Maziarz, asysta Amelia Samsel, Paulina Szymańska oraz Rodzice tych uczniów.

   

  Galeria zdjęć

 • Multisport

  Multisport

   

  Dnia 8 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 na boisku przy szkole podstawowej w Kobylance odbył się Multisport: (piłka nożna chłopców, piłka koszowa dziewcząt oraz tenis stołowy dla chętnych). Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Szkoły p. Grażyna Wiśniowska, która powitała przybyłych na turniej uczniów wraz z ich opiekunami, życzyła wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji, osiągnięcia jak najlepszych wyników oraz wspaniałej zabawy.

  Do rywalizacji piłki nożnej przystąpili uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych, natomiast do koszykówki w kategorii starszych dziewcząt. Rozgrywki odbywały się zgodnie z zasadami zdrowej i sportowej rywalizacji a zawodnicy i zawodniczki bez zastrzeżeń przestrzegali zasad fair play. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Poszczególnym meczom towarzyszyły wielkie sportowe emocje, każda z drużyn miała bowiem kilkuosobowe grupy dopingujące swoich zawodników. W Turnieju rozgrywki prowadzone były każdy z każdym. Po ostatecznej klasyfikacji w turnieju szkół podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Kunowie, II miejsce Szkoła Podstawowa w Kobylance, a III miejsce Szkoła Podstawowa z Reptowa. Najlepszym zawodnikiem w kategorii młodszych został Kamil Ilnicki, natomiast w kategorii starszych chłopców najlepszym bramkarzem Kacper Gryckiewicz. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji.

  Zwycięska drużyna w składzie:

  Kamil Ilnicki
  Jan Anuszkiewicz
  Zbyszek Dudka
  Nikodem Adamczyk
  Jakub Poręba
  Kacper Więckowski
  Krzysztof Wrzeszcz

   

  Drużyna starsza:

  Filip Wawrzyniak
  Kacper Gryckiewicz
  Paweł Maj
  Oliwier Skalski
  Fabian Ślusarczyk
  Oliwier Decyk
  Samuel Samsel

   

  Drużyna dziewcząt:

  Nelly Czajka-Rożek
  Zuzanna Góralska
  Maja Iwańska
  Joanna Poręba
  Amelia Samsel
  Paulina Szymańska
  Martyna Wolna

   

  Po zakończeniu zawodów zostały wręczone pamiątkowe medale i puchary.
  Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratuluję sportowej postawy i wielkiego ducha walki!

   

  Ze sportowym pozdrowieniem - Monika Błaszczeć

  Galeria zdjęć

   

 • Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

  Las widziany przez dziurkę od klucza

 • Narysuj sobie ciasteczko
  10.06.2018

  Ciastko jak malowane.

strona:

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy
  Kunowo 45 a
  73-110 Stargard
  sp@kunowo.edu.pl
 • 91 561 00 16

Galeria zdjęć