• Minisiatka

• 21 lutego 2024 r  kolejna grupa dziewcząt z klasy V i VI  wybrała się na koleżeńskie spotkanie piłki siatkowej, tym razem do Szkoły Podstawowej w Reptowie.

Skład drużyny:
            uczennice klasy V: Lena Kopaczewska, Anastazja Starobrzańska, Maja Jurczyszyn, Julia Sobczyńska, Ola Augustyniak,  Tola Synówka, Miriam Buczula, Julia Okrzeja, Sara Gapczyńska
            uczennice klasy VI: Nadia Maślona, Hania Kwiatek, Amelia Wityk, Amelia Więckowska
            Spotkanie z nowymi koleżankami i kolegami było wspaniałe, oczywiście nie zabrakło rywalizacji i wspaniałej zabawy.
                                              ze sportowym pozdrowieniem drużyna dziewcząt wraz z opiekunem Moniką B.

• Charytatywny kiermasz ciast

• 14 lutego odbył się kiermasz ciast, z którego dochód został w całości przeznaczony na leczenie Adasia Orlika. Udało nam się uzbierać 2016zł! Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli naszą akcję. Jesteście wielcy!

• 9 lutego odbył się wyczekiwany przez uczniów bal karnawałowy dla klas 0-V.

Uczniowie zaskoczyli kreatywnością w doborze strojów. Były tańce, konkurencje a przede wszystkim dobra zabawa. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie atrakcji i zaangażowanie.

• Tłusty czwartek i Dzień Pizzy w klasie IV i V

• 8 i 9 lutego obchodziliśmy wyjątkowo smaczne dni - Tłusty Czwartek i Dzień Pizzy. Klasa IV i V uczciły je jak należy.

9 lutego odbył się także bal karnawałowy, a więc było nie tylko smacznie ale i wesoło!

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pączków a Klasowym Radom Rodziców za pizze.

• Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

• Po raz pierwszy nasi uczniowie w semestrze zimowym wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym i otrzymali dyplomy uznania.

Serdeczne gratulacje dla: Tomasza Ochoty, Poli Janaś, Jakuba Kowalskiego, Hanny Kwiatek, Aleksandry Augustyniak, Toli Synówki, Łucji Rabiej, Bartosza Pileckiego, Amelii Wityk, Jana Madejskiego, Julii Nowocień oraz Jolanty Janeczek.

• Mecz siatkówki w Kobylance

• Dnia 06.02.2024 r. uczniowie  klasy VII i VI spotkali się na lekcji wychowania fizycznego w Kobylance, gdzie rozgrywane były mecze piłki siatkowej.

Spotkanie to miało charakter koleżeński, ale nie odbyło się bez rywalizacji. Emocji podczas każdego meczu dostarczała zażarta walka i wielka waleczność. Dodatkową korzyścią  była integracja uczniów z różnych zespołów klasowych, zagrania z kimś, kogo jeszcze nie znamy. Jednocześnie mamy możliwość poćwiczenia z innymi osobami i nawiązania nowych, a zarazem ciekawych znajomości.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
            kapitan Hania Domaradzka, Lena Czajka Rożek, Julia Nowocień, Marcysia Adamczyk, Hania Ignatowicz, Ola Wasilewska oraz Nadia Maślona