• Informacje RR

• Drodzy Rodzice,

Zwracamy się z gorącą prośbą o wpłaty na rzecz Rady Rodziców.
          Zgromadzone fundusze pozwolą wykonać plan finansowy pracy przyjęty na obecny rok szkolny 2023/2024 tj.
          -   nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach szkolnych ,
          - imprezy okolicznościowe np. pasowanie pierwszoklasistów ,Dzień Nauczyciela, Mikołajki, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Dziecka,
          -   wyjazdy pozaszkolne,
          -   nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego itp…

Dziękujemy serdecznie tym Rodzicom, którzy dokonali wpłat przez co wspierają działania RR, a tym samym szkoły. Chcemy aby czas spędzany w szkole pozostał na długo w pamięci naszych pociech, jako moc wrażeń i pozytywnych wspomnień.

W zeszłym roku Rada Rodziców zebrała kwotę 7250 zł z dobrowolnych składek rodziców, natomiast kwota wydana na działalność Rady to 8928 zł.

Wysokość składki na rok szkolny 2023/2024 wynosi 70zł na cały rok od dziecka (7zl na miesiąc).
          Wpłaty prosimy dokonać bezpośrednio na konto nr : 35 9387 1042 4206 6093 2000 0020 lub bezpośrednio u skarbników klasowych.

Prosimy również o pomoc materialną w postaci fantów typu: przybory szkolne, zabawki, gadżety. Przeznaczymy je na loterię, która odbędzie się w czasie szkolnego Dnia Dziecka.

Za dokonane wpłaty i fanty serdecznie dziękujemy.