Menu

Osiągnięcia/Sukcesy

 

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 

5.06.2020r. Konkurs Kangur Matematyczny

Tomasz Ochota (kl. II) - wyróżnienie

Wojciech Kuczyński (kl. V) - wyróżnienie

Kamil Ilnicki (kl. VI) - wyróżnienie

Amelia Samsel, Samuel Samsel, Nelly Czajka - Rożek (kl. VIII) - wyróżnienie

 

7.03.2020r. Gminny Konkurs Języka Polskiego w Reptowie

Paulina Panek (kl. VI) - III miejsce

Paulina Panek, Nikodem Adamczyk, Leon Suchowerski (kl. VI) - II miejsce drużynowo

 

31.01.2020r. XIV Międzyszkolny Konkurs Języka Polskiego "Potyczki z językiem polskim" w SP 11 w Stargardzie

Amelia Samsel (kl. VIII) - III miejsce

Amelia Samsel, Samuel Samsel, Nelly Czajka-Rożek (kl. VIII) - II miejsce drużynowo

 

23.01.2020r. Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w I LO w Stargardzie

Małgorzata Krauze (kl. VI) - wyróżnienie I stopnia

 

20.12.2019r. Szkolny Konkurs na najładniejszy stroik świateczny

Kajetan Włodarczyk, Filip Sobczyński, Nikodem Adamczyk (kl. VI) - I miejsce

 

20.12.2019r. Szkolny Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną wykonaną programem graficznym

Paulina Panek (kl. VI) - I miejsce

Wiktoria Jakubiak (kl. VI) - II miejsce

Dominika Włodarczyk, Honorata Paszowska-Wiśniewski (kl. I) - wyróżnienie

 

6.12.2019r. Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Wojciech Kuczyński (kl. V) - najlepszy bramkarz

Kamil Ilnicki (kl. VI) - najlepszy strzelec

Filip Wawrzyniak (kl. VIII)- najlepszy strzelec (grupa starsza)

SP w Kunowie - I miesce ( Nikodem Adamczyk – kapitan, Wojtek Kuczyński - bramkarz, Kamil Ilnicki, Filip Sobczyński,  Franek Zacharek, Alan Kwieciński, Oliwier Mysielski, Janek Madejski, Filip Wawrzyniak – kapitan, Kacper Gryckiewicz, Oliwier Skalski, Samuel Samsel )

 

5.12.2019r. Konkurs recytatorski utworów Adama Mickiewicza w I LO w Stargardzie

Nelly Czajka-Rożek (kl. VIII) - II miejsce

 

28.11.2019r. Konkurs wokalny "Śpiewaj z Brzechwą"

W kategorii klas 0-III

Tola Synówka (kl. I) - l miejsce

Martyna Panek (kl. III) - II miejsce

Aleksandra Wasilewska (kl. III) - lII miejsce

W kategorii klas IV-VIII

Małgorzata Krauze (kl. VI) - I miejsce

Jagoda Urban (kl. V) - lI miejsce

Zofia Gryckiewicz (kl. IV) - III miejsce

 

26.11.2019r. Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

Martyna Panek (kl. III) - l miejsce

Katarzyna Krzemińska (kl. I) - II miejsce

Bartosz Pilecki (kl. II) - lII miejsce

 

26.11.2019r. Szkolny Konkurs Plastyczny "Utwory Jana Brzechwy w pracach plastycznych"

Kategoria klas 0- I

Dominika Włodarczyk i Lena Kopaczewska (kl. I) - I miejsce

Julia Sobczyńska i Aleksandra Augustyniak (kl. I) - II miejsce

Honorata Paszowska-Wiśniewski (kl. I) i Jowita Krzyżaniak (kl. 0) - III miejsce


Kategoria klas II- III

Marcelina Adamczyk (kl. III) i Tomasz Ochota (kl. I) - I miejsce

Bartek Ochota (kl. III) - II miejsce

Oskar Wojciechowski (kl. III) - III miejsce

Kategoria klas IV- VIII

Krzysztof Kamrowski (kl. IV) i Kajetan Włodarczyk (kl. VI) - I miejsce

Igor Wojciechowski (kl. V) i Kamil Ilnicki (kl. VI) - II miejsce

Nikodem Adamczyk (kl. VI) i Hanna Maziarz (kl. V) - III miejsce

 

26.11.2019r. Międzyszkolny Konkurs o życiu i twórczości Jana Brzechwy "Quizuj z Brzechwą"

Nikodem Adamczyk (kl. VI) - l miejsce

Wiktoria Jakubiak (kl. VI) - II miejsce

 

15.11.2019r. Konkurs "Moda na Niepalenie" - napisanie utworu literackiego dotyczącego zdrowego stylu życia wolnego od nałogu palenia wyrobów tytoniowych.

Dominik Kopaczewski (kl. VII) - 3 miejsce

 

25.10.2019r. Konkurs na najciekawszy różaniec:

Maciej Chrząszcz (kl. II) - 1 miejsce

Krzysztof Kamrowski (kl. IV) - 2 miejsce

Szymon Siwiec (kl.IV), Lena Kopaczewska (kl. I), Jakub Kowalski (kl. I), Michał Buczma (kl. II) - 3 miejsce

 

05.10.2019r. Turniej Piłki Nożnej w Kobylance z okazji festynu rodzinnego "Dzień Ziemniaka"

SP w Kunowie - I miejsce chłopców w składzie: kapitan Oliwier Skalski, bramkarz  Kacper Gryckiewicz, obrońca Dominik Pelikan Forycki, napastnik Samuel Samsel, napastnik  Dawid Kobielski

Oliwier Skalski (kl. VIII) - tytuł najlepszego strzelaca

Kacper Gryckiewicz (kl. VIII) - tytuł najlepszego bramkarza

 

08.09.2019r. Konkurs plastyczny "Moja Mleczna Kraina", Barzkowice - wręczenie nagród

Nelly Czajka-Rożek (kl. VIII) - laureat

Małgorzata Krauze (kl. VI) - wyróżnienie

 

06.09.2019r. XXVII Jesienne Biegi Przełajowe, Barzkowice

Dawid Kobielski (kl. VII) - 3 miejsce

Filip Wawrzyniak (kl. VIII) - 3 miejsce

Anna Wiczkowska (kl. VII) - 5 miejsce

Kamil Ilnicki (kl. VI) - 5 miejsce

 

 


Wcześniejsze lata

 

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012
 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy
    Kunowo 45 a
    73-110 Stargard
    sp@kunowo.edu.pl
  • 91 561 00 16

Galeria zdjęć

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Damian Szmit
tel.: 503677713
e-mail: iod@data.pl

Klauzula informacyjna rodzice (opiekunowie prawni)/uczniowie