• Robotyka

07.07.2020 13:39 | więcej »

• Zajęcia z robotyki z wykorzystaniem zestawów Lego® EducationWeDo 2.0 oraz Lego® EducationSpike™ Prime. Uczniowie zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania, budowania oraz samodzielnego programowania robotów. Zestawy Lego® Education pozwalają na tworzenie robotów, które „ożywają” dzięki oprogramowaniu dostosowanemu do wieku uczniów opartemu na programowaniu obrazkowym. Zajęcia pozwolą na rozwijanie i inicjowanie zainteresowań technicznych i naukowych. Warsztaty będą prowadzone przez instruktora specjalistę i będą polegały na tworzeniu zautomatyzowanych konstrukcji omawiających i nawiązujących do wielu dziedzin nauki i aspektów świata. Zestawy dydaktyczne Lego® Education zawierają zarówno klasyczne klocki Lego® jak i komponenty elektroniczne w tym silniki, czujniki oraz jednostki centralne służące do łączenia się z komputerem lub tabletem, którego dzieci użyją do programowania swoich dzieł.

2 grupy 8 osobowe po 22 godziny zajęć (każda grupa raz w tygodniu po 2 godziny)

I grupa - wtorek godzina  9.30 - 11.00 (klasy I-III)

II grupa - czwartek godzina 9.30 - 11.00 (klasy IV-VIII)

15.06.2020 12:44 | więcej »