• Rajd nocny i rajd "Stargard Tajemniczy"

• 09.03.2020 16:00
      • Uczniowie naszej szkoły weszli turystycznym krokiem w Nowy Rok 2020.
      • Uczniowie naszej szkoły weszli turystycznym krokiem w Nowy Rok 2020. W styczniu uczestniczyliśmy w rajdzie nocnym, na który zgłosiła się rekordowa liczba uczestników- 54! Rajd nocny cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, ponieważ jest on wyjątkowy pod każdym względem. Po pierwsze maszerowaliśmy po Ziemi Stargardzkiej wieczorem; każdy mógł zabrać ze sobą latarki i czołówki. Na zakończenie rajdu czekało na wszystkich ognisko i kiełbaski. Nie ma nic piękniejszego niż ognisko w mroźny wieczór przy świetle księżyca- twierdzą uczestnicy.

29 lutego uczestniczyliśmy w rajdzie pod hasłem „Stargard tajemniczy. 100- letni Stargard- architektura i osadnictwo”. Celem naszej wyprawy było:
        - pokazanie rozwoju miasta w ciągu ostatniego stulecia: jego rozwój architektoniczny, plany zagospodarowania przestrzennego, wprowadzanie nowoczesnych technologii,

- promocja turystyki, krajoznawstwa i rekreacji

- rywalizacja w ramach Konkursu na Najaktywniejsze SKKT.

Łącznie trasa liczyła ok. 5 km, którą uczestnicy rajdu pokonali w strugach deszczu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA RAJD „POWITANIE WIOSNY”, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ
        21 MARCA 2020 ROKU. WIĘCEJ INFORMACJI U OPIEKUNA SKKT- p. Natalii Kur- Olszyny.

Z turystycznym pozdrowieniem

Opiekun SKKT