Grajmy razem

Grając w gry planszowe czy karciane, można rozwijać umiejętności matematyczne - logiczne myślenie, koncentrację, przewidywanie następstw, umiejętność liczenia w pamięci, ale także ciekawie spędzić czas wolny. Jest to świetny trening cierpliwości, czekania na swoją kolej, współpracy z innymi, grania do jednej bramki wszystkich członków danej drużyny. Ponadto jest to świetna lekcja kończenia rozpoczętych zadań, radzenia sobie z porażką własną, wspierania się nawzajem w przegranej drużynie. Gry bawią i uczą. A co bardzo ważne są świetną okazją do interakcji z innymi osobami. To ciekawa propozycja na spędzanie wolnego czasu przez młodych ludzi, którzy potem mogą uczyć rówieśników grać  w takie gry.

1 grupa 6 osobowa – 22 godziny zajęć (raz w tygodniu po 2 godziny)

poniedziałek godzina 11.00 - 12.30