• Mali modelarze w akcji

Grupa modelarzy liczy 10 osób. W jej składzie znaleźli się: Gabrysia, Kajetan, Zosia, Zoja, Filip, Jola, Martynka i Martynka, Paulina, Karol.

Modelarze wykonali już po klika modeli, między innymi : czołg T34, samochód Porche, ciężarówki, helikopter Apache, torpedowiec, bombowiec Hornet  f18, walec drogowy. Przed nami jeszcze wiele modeli do wykonania. Mali modelarze z pasją podchodzą do zadań. Każda z wykonanych prac będzie własnością wykonawcy. Wcześniej jednak wykonamy wystawę, aby każdy mógł zobaczyć stworzone dzieła naocznie.

21.06.2020 18:48 | więcej »
  •

Na zajęciach zadaniem uczestników będzie wykonanie różnego typu modeli pojazdów oraz latawca, jako najprostszej formy modelarskiej. Uczniowie będą tworzyć m.in. modele wojskowych pojazdów gąsiennicowych, samoloty, statki, modele obrazujące maszyny cywilne. Wszystkie konstrukcje modeli wykonane będą z elementów drewnianych - sklejki lotniczej i drewna balsowego wysokiej jakości. Uczestnicy szczególnie będą motywowani do zwrócenia uwagi na precyzję wykonania, łączenia poszczególnych elementów modelu. Dodatkowo od prowadzącego dowiedzą się o historii danego modelu.

Bardzo duże zainteresowanie zajęciami spowodowało, że zmuszeni byliśmy podzielić grupę na dwie podgrupy.

1 grupa 6 osobowa – 22 godziny zajęć (raz w tygodniu po 2 godziny)

I podgrupa środa godzina 11.00 - 11.45

II podgrupa środa godzina 12.00 - 12.45

15.06.2020 12:47 | więcej »