• Święto Rodziny

• 15.07.2022 09:36
      • Dzieci z oddziału przedszkolnego miały przyjemność gościć swoich rodziców z okazji Święta Rodziny. Podczas części artystycznej zmagały się o tytuł laureata w Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa Dzieciom". [more]
      • Komisja konkursowa miała ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu pięknie poradzili sobie z recytacją, a najważniejsze z ogromną tremą, jaka towarzyszyła młodym artystom. Zwycięzcami zostali: Emilia Maj, Alicja Góralska i Jan Paszowski-Khalid. Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Oddziałów Przedszkolnych i Przedszkoli "Brzechwa Dzieciom". Dzieci zostały nagrodzone nie tylko oklaskami ale również dyplomami i prezentami. Nie zapomniano także o rodzicach, którym zostały wręczone portrety i pamiątkowe medale.