• Rajd jesienny

• 27.11.2022 18:09
      • 19 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Rajdzie jesiennym” organizowanym przez Oddział PTTK w Stargardzie oraz SP w Maszewie. Trasa rajdu wyniosła ok. 16 km. W wędrówce wzięło udział ok. 300 osób! [more]
      •

Trasa rajdu była niezwykle malownicza. Mieliśmy niesamowitą okazję spędzić ten czas na obcowaniu z przyrodą. Pogoda pokrzyżowała plany i rajd jesienny przybrał iście zimowy charakter. Wszystkim uczestnikom rajdu gratuluję wytrwałości na trasie, ponieważ nie należała ona do najłatwiejszych. Jestem z Was dumna!

Warto wspomnieć o gościnności SP Maszewo. Na trasie czekała na nas ciepła grochówka, kiełbaski z ogniska, ciasta, drożdżówki oraz herbata. Wszystko było przepyszne. :)

A już 10 grudnia zapraszam na RAJD MIKOŁAJKOWY. :)

Z turystycznym pozdrowieniem

opiekun SKKT