• Anioły ze szkoły w schronisku dla zwierząt

• 14.12.2017 23:25
          • Uczniowie z koła wolontariatu odwiedzili zwierzęta w schronisku heart
          • Nasze Anioły ze szkoły odwiedziły dzisiaj Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie. Uczniowie wraz z opiekunami p. Magdalena Jaros i p. Anetą Gałaguz przywieźli karmy i artykuły uzbierane podczas akcji "Pozwólmy zwierzętom przetrwać zimę". Dzięki uprzejmości pracowników, uczniowie mogli wejść na teren schroniska i zobaczyć w jakich warunkach żyją zwierzęta. Dla nas wszystkich było to wzruszające przeżycie.

W schronisku zanajduje się obecnie 110 psów i 50 kotów, które czekają na nowe domy. Zbliża się zima, dlatego tak ważna jest każda pomoc. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali sie w naszą akcję przynosząc karmę. To dzięki Wam zwierzaki otrzymałay dzisiaj dużą paczkę smakołyków.

Na tym nie poprzestajemy i rozpoczynamy drugą zbiórkę karmy, która zostanie zawieziona do schroniska w marcu. Zachęcamy do wsparcia smiley

Anioły ze szkoły