Menu

Osiągnięcia/Sukcesy

 

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

12.06.2018 r. Gminny Konkurs Ortograficzny, Kunowo

Amelia Samsel (kl. VI) - 1. miejsce

 

08.06.2018 r. Gminne zawody sportowe Multisport, Kobylanka

SP Kunowo - 1. miejsce

Kamil Ilnicki (kl. IV) - najlepszy zawodnik

Kacper Gryckiewicz (kl. VI) - najlepszy bramkarz

 

07.06.2018 r. Konkurs plastyczny "Las widziany przez dziurkę od klucza"

Amelia Samsel (kl. VI) - 1. miejsce

 

04.06.2018 r. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANDA

Amelia Samsel (kl. VI) - laureat

Samuel Samsel (kl. VI) - laureat

 

29.05.2018 r. Ogólnopolska akcja "Cała Polska Biega", Reptowo

Lena Czajka-Rożek (kl. I) - 1. miejsce

Hanna Domaradzka (kl. I) - 2. miejsce

Marcelina Adamczyk (kl. I) - 3. miejsce

Marcel Skalski (kl. I) - 1. miejsce

Gabriela Kubicka (kl. II) - 3. miejsce

Alan Kwieciński (kl. II) - 1. miejsce

Antonina Rembas (kl. III) - 2. miejsce

Krzysztof Wrzeszcz (kl. III) - 1. miejsce

Mateusz Wiczkowski (kl. IV) - 1. miejsce

Kamil Ilnicki (kl. IV) - 2. miejsce

Anna Wiczkowska (kl. V) - 1. miejsce

Dawid Kobielski (kl. V) - 1. miejsce

Filip Wawrzyniak (kl. VI) - 1. miejsce

 

26.05.2018 r. Wojewódzka Olimpiada Młodzieży, Szczecin

Alan Kwieciński (kl. II) - 3. miejsce kata chłopców do 9 lat

Oliwier Mysielski (kl. I) - 1. miejsce kata chłopcy do 9 lat

Monika Micianiec (kl. I) - 1. miejsce kata dziewcząt

 

24.05.2018 r. Gminny Konkurs Mitologiczny, Kobylanka

Oliwier Decyk (kl. V) - 2. miejsce

 

17.05.2018 r. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ciastko jak malowane"

Lena Czajka-Rożek (kl. I) - laureat

Nelly Czajka-Rożek (kl. VI) - laureat

 

14.05.2018 r. Gminny Konkurs Matematyczny "PLUS" oraz "PLUSIK", Reptowo

Alan Kwieciński (kl. II) - 1. miejsce

Martyna Ignacak (kl. III) - 2. miejsce

Amelia Samsel (kl. VI) - 1. miejsce

Martyna Wolna (kl. VI) - 3. miejsce

Samuel Samsel (kl. VI) - 1. miejsce (w klasyfikacji klas VII)

Paweł Maj (kl. VI) - 2. miejsce (w klasyfikacji klas VII)

 

28.04.2018 r. VI Puchar Krajny i Pałuk w Karate Olimpijskim, Peterek gm. Nakło nad Notecią

Filip Sobczyński (kl. IV) - 1. miejsce kata indywidualne chłopcy 10-11 lat, żółte pasy;

1. miejsce kata indywidualne 12-13 lat, żółte pasy; 1. miejsce kata OPEN żółte pasy

 

27.04.2018 r. Rambit ekologiczno-sportowy, Kunowo

SP Kunowo - 1. miejsce (część sportowa)

Filip Wawrzyniak (kl. VI) - 1. miejsce

Samuel Samsel (kl. VI) - 2. miejsce

Paweł Maj (kl. VI) - 3. miejsce

Amelia Samsel (kl. VI) - wyróżnienie

 

14.04.2018 r. Zawody Karate Copernicus Cup, Toruń

Filip Sobczyński (kl. IV) - 1. miejsce kata 10-11, 2. miejsce kata drużynowe

 

10.04.2018 r. VIII Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie, Kunowo

SP Kunowo - 1. miejsce

Kamil Ilnicki (kl. IV) - 1. miejsce

 

04.04.2018 r. Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy PANDA 2018 sesja wiosenna

Samuel Samsel (kl. VI) - 3. miejsce (laureat)

Amelia Samsel (kl. VI) - 5. miejsce (laureat)

Nelly Czajka-Rożek (kl. VI) - wyróżnienie

 

21.03.2018 r. X Regionalny Konkurs Literacki "Oto ja i podróże", Szczecin

Amelia Samsel (kl. VI) - wyróżnienie

 

16.03.2018 r. Konkurs Matematyczny "Dużo myślenia to dużo zabawy", Stargard

Samuel Samsel (kl. VI) - 1. miejsce

 

15.03.2018 r. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Samuel Samsel (kl. VI) - laureat

Amelia Samsel (kl. VI) - wyróżnienie

Antonina Rembas (kl. III) - wyróżnienie

 

04.03.2018 r. Konkurs Plastyczny "Portret Żołnierza Wyklętego", Kobylanka

Lena Czajka-Rożek (kl. I) - 1. miejsce

Hanna Krzemińska (kl. III) - 3. miejsce

 

04.03.2018 r. Konkurs Plastyczny "Odznaka Żołnierza Wyklętego", Kobylanka

Anastazja Dawid (kl. VI) - 1. miejsce

Filip Sobczyński (kl. IV) - wyróżnienie

 

3-4.04.2018 r. Międzynarodowe Zawody Karate, Bydgoszcz

Klub Karate Kamikaze - 2. miejsce

Filip Sobczyński (kl. IV) - 1. miejsce kata żółte pasy, 3. miejsce kata drużyna

Monika Micianiec (kl. I) - 1. miejsce kata białe pasy, 3. miejsce kata open

Oskar Formella (kl. IV) - 2. miejsce kata białe pasy

 

18.01.2018 r. Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy PINGWIN sesja jesienna

Amelia Samsel (kl. VI) - 19. miejsce

Samuel Samsel (kl. VI) - 24. miejsce

Martyna Wolna (kl. VI) - 24. miejsce

 

18.12.2017 r. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom" 2017/2018, eliminacje gminne, Niedźwiedź

Martyna Panek (kl. I) - 2. miejsce

Dominik Forycki-Pelikan (kl. V) - 1. miejsce

Paweł Maj (kl. VI) - 2. miejsce

Małgorzata Kuciej (kl. V) - 3. miejsce

Amelia Samsel (kl. VI) - wyróżnienie

Samuel Samsel (kl. VI) - wyróżnienie

 

16.12.2017 r. Ogólnopolski Turniej Karate SAMURAJ CUP o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, Szczecin

Oskar Formella (kl. IV) - 3. miejsce (Kata ind. chł. 8-9 lat)

 

08.12.2017 r. Gminny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej, Kunowo

SP Kunowo - 1. miejsce

Filip Wawrzyniak (kl. VI) - najlepszy zawodnik turnieju

Kacper Gryckiewicz (kl. VI) - najlepszy bramkarz

Krzysztof Wrzeszcz (kl. III) - najlepszy obrońca

Kamil Ilnicki (kl. IV) - najlepszy król strzelców

 

30.11.2017 r. Gminny Konkurs Plastyczny pn. "Jesienny spacer", Reptowo

Małgorzata Kuciej (kl. V) - 1. miejsce

Oliwia Owczarek (kl. V) - wyróżnienie

SP Kunowo - 3. miejsce

 

26.11.2017 r. Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Kobylanka, Kobylanka

Martyna Wolna (kl. VI) - 2. miejsce

Maja Iwańska (kl. VI) - 3. miejsce

 

25.11.2017 r. Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Parnas", Szczecin

Nelly Czajka-Rożek (kl. VI) - wyróżnienie

 

23.11.2017 r. Miedzyszkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwiada 2017" (kl. I-III), Kunowo

Martyna Ignacak (kl. III) - 2. miejsce

 

23.11.2017 r. Miedzyszkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwiada 2017" (kl. IV-VI), Kunowo

Nelly Czajka-Rożek (kl. VI) - 1. miejsce

Martyna Wolna (kl. VI) - 3. miejsce

 

23.11.2017 r. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Jana Brzechwy, Kunowo

Leon Suchowerski (kl. IV) - 1. miejsce

SP Kunowo - 3. miejsce

 

22.11.2017 r. Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY

Amelia Samsel (kl. VI) - wynik bardzo dobry

Samuel Samsel (kl. VI) - wynik bardzo dobry

Paweł Maj (kl. VI) - wynik bardzo dobry

 

11.2017 r. BUSHI-DO CUP 2017, Bydgoszcz

Oskar Formella (kl. IV) - 3. miejsce (KATA INDYWIDUALNE 8-9 lat chłopcy), 3. miejsce (KATA INDYWIDUALNE 10+ lat chłopcy)

 

15.11.2017 r. Konkurs na utwór poetycki "Moda na niepalenie", Stargard

Dominik Kopaczewski (kl. V) - 1. miejsce

Kajetan Włodarczyk (kl. IV) - 3. miejsce

 

12.11.2017 r. II Bieg Niepodległości, Niedźwiedź

Mateusz Wiczkowski (kl. IV) - najlepszy zawodnik w biegu na 700 m i 5,5 km

 

06.11.2017 r. VI Międzyszkolny Przegląd Plastyczny "11- listopada wolność w bieli i czerwieni", Stargard

Samuel Samsel (kl. VI) - laureat

 

30.10.2017 r. Gminny Konkurs Wiedzy "Znam swoją gminę", Reptowo

Martyna Wolna (kl. VI) - 2. miejsce

Maja Iwańska (kl. VI) - 3. miejsce

 

26.09.2017 r. Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej, Reptowo

SP Kunowo - 3. miejsce

Mateusz Wiczkowski (kl. IV) - najlepszy zawodnik meczu

 

08.09.2017 r. XXV Jesienne Biegi Przełajowe, Barzkowice

Dawid Kobielski (kl. V) - 3. miejsce

Mateusz Wiczkowski (kl. IV) - 4. miejsce

 

 


Wcześniejsze lata

 

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia i sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012
 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy
    Kunowo 45 a
    73-110 Stargard
    sp@kunowo.edu.pl
  • 91 561 00 16

Galeria zdjęć