Menu

 • Przerwy na sportowo!

  Przerwy na sportowo!

  Rolki na sali gimnastycznej!

  Ciekawy sposób na spędzenie przerw między lekcjami znaleźli uczniowie klas I – VI naszej szkoły. Zbierają się liczną grupą w sali sportowej i jeżdżą na rolkach przy muzyce. Rozpoczęło się od grupy uczennic klas szóstych, które chciały się trochę rozruszać między lekcjami i z pomocą nauczyciela wychowywania fizycznego w sali sportowej zorganizowały jazdę na rolkach. Pomysł spodobał się wszystkim, także chłopcom i dzieciom z grupy przedszkolnej, które szybko dołączyły do zespołu jeżdżących na rolkach.

  Galeria zdjęć

   

 • Cała Polska Biega 2018

  Cała Polska Biega 2018

  Ogólnopolska akcja „Cała Polska Biega”

  We wtorek 29 maja na boisku treningowym przy ZSP w Reptowie odbyły się biegi przełajowe w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Biega”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Kobylanka oraz SP nr 9 ze Stargardu. Celem imprezy była promocja aktywnego trybu życia, promocja biegania jako najprostszej i najtańszej formy rekreacji. Uczestnicy mieli do pokonania trasę liczącą od 300 m (dla najmłodszych) do 800 metrów. Biegi rozegrane zostały w kategoriach z podziałem na dziewczęta i chłopców oraz ze względu na wiek. Nie mogło zatem zabraknąć tam naszych reprezentantów, którzy wywalczyli świetne miejsca - na najwyższym podium stanęło 8 zawodników, którzy otrzymali piękne statuetki!

  Oto wyniki: 

  w kategorii klas I wśród dziewcząt: I miejsce - Lena Czajka Rożek, II miejsce - Hanna Domaradzka, III miejsce - Marcysia Adamczyk
  w kategorii klas I wśród chłopców: I miejsce - Marcel Skalski
  w kategorii klas II wśród dziewcząt: III miejsce - Gabrysia Kubicka 
  w kategorii klas II wśród chłopców: I miejsce - Alan Kwieciński
  w kategorii klas III wśród dziewcząt: II miejsce - Antosia Rembas 
  w kategorii klas III wśród chłopców: I miejsce - Krzysztof Wrzeszcz
  w kategorii klas IV wśród chłopców: I miejsce - Mateusz Wiczkowski, II miejsce - Kamil Ilnicki
  w kategorii klas V wśród dziewcząt: I miejsce - Anna Wiczkowska
  w kategorii klas V wśród chłopców: I miejsce - Dawid Kobielski
  w kategorii klas VI wśród chłopców: I miejsce - Filip Wawrzyniak

  Wymienionym zwycięzcom gratulujemy!

  Wszystkim pozostałym uczestnikom biegu reprezentującym w imprezie naszą szkołę dziękujemy za zapał i gotowość do rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim za przestrzeganie zasad FAIR-PLAY.
   

  Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:

  Klasa I: Monika Micianiec, Julia Nowocień, Adam Daszkiewicz, Patryk Urbański.
  Klasa II: Gabriela Kubicka, Alan Kwieciński.
  Klasa III: Jagoda Urban, Hanna Krzemińska, Zoja Rojewska, Szymon Siwiec, Zuzanna Śledź.
  Klasa IV: Filip Sobczyński, Nikodem Adamczyk.
  Klasa V: Julia Wrzeszcz, Dominik Kopaczewski.
  Klasa VI: Nelly Czajka-Rożek, Kacper Gryckiewicz, Paweł Maj, Samuel Samsel, 
  Oliwier Skalski, Martyna Wolna.

  Ze sportowym pozdrowieniem MB

  Galeria zdjęć

 • Toruń 23-25.05.2018

  Toruń 23-25.05.2018

  Nasi uczniowie na wycieczce w Toruniu!

  W dniach 23-25 maja 2018 odbyła się wycieczka w ramach projektu "SP Kunowo na rzecz nowoczesnej edukacji" do Torunia

  W środę rano, wszyscy pełni entuzjazmu, wyruszyliśmy piętrowym autokarem na 3-dniową wycieczkę. Pierwszym naszym postojem była "Dzika Zagroda" w Jabłonowie (niedaleko Mirosławca). Mogliśmy tam podziwiać i karmić piękne, okazałe żubry (rysie niestety spały, ukryte w leżących pniach i konarachsmiley). Około godziny 15.00 dojechaliśmy do celu - czyli do miejsca naszego noclegu - Aquaparku OLENDER w Wielkiej Nieszawce (8 km przed Toruniem). Po obiadokolacji mogliśmy korzystac z basenów i kręgielni. Zmęczeni i pełni wrażeń czekaliśmy na następny dzień...

  W czwartek odwiedziliśmy Centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy" w Toruniu oraz zwiedzaliśmy z przewodnikiem obiekt Twierdzy Toruń - Fort IV. Po południu kupowaliśmy pamiątki i pyszne pierniki w okolicach Starówki. Wieczorem nie zabrakło oczywiście kąpieli w basenach i przepysznej pizzy z pobliskiej włoskiej restauracji.

  Po obfitym piątkowym śniadaniu wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu... W pamięci pozostały nam wspaniałe wspomnienia, urocze widoki oraz piękna pogoda, która sprzyjała nam przez cały pobyt!

  Galeria zdjęć

 • Wojewódzka Olimpiada Młodzieży

  Dnia 26 maja 2018 odbyła się "Wojewódzka Olimpiada Młodzieży" organizowana przez Klub Samuraj Szczecin. W tym turnieju brały udział nasi mali studenci "białe pasy" z Klubu Karate Kamikaze Sekcja - Kunowo. Bardzo dobrze spisała się nasza najmłodsza młodzież trenująca od września.

  Alan - III m kata chłopców do 9 lat !!!
  VI m tor przeszkód

  Oliwer - I m kata chłopcy do 9 lat
  IV m tor przeszkód do 9lat

  Monika - I m kata dziewcząt.

  Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:
  Hania - VI m kata dziewcząt do 9 lat
  III m tor przeszkód

  Jolanta - VI m kata dziewcząt do 9 lat 
  tor przeszkód V m

  Gratulujemy!

  Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Obrazek 1  Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Obrazek 2

  Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Obrazek 3  Wojewódzka Olimpiada Młodzieży - Obrazek 4

 • Gminny Konkurs Mitologiczny

  Gminny Konkurs Mitologiczny

  24 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kobylance odbył się Gminny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas V.
  Jak co roku piątoklasiści wykonali pracę Herkulesa, aby co do joty zgłębić mitologię grecką i stać się w tej dziedzinie alfą i omegą. Z takim przekonaniem czworo miłośników mitologii z naszej szkoły wyruszyło po złote runo, czyli po nagrody do szkoły w Kobylance. Tam pokonując paniczny strach, z olimpijskim spokojem rozwiązali trudny test pod argusowym okiem nauczycielek, które jak cerber pilnowały właściwego przebiegu konkursu. 
  Dla jednych były to męki Tantala lub syzyfowa praca, a nawet ikarowy lot, ale tylko niektórzy zdobyli laury. Wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły Oliwier Decyk, który zajął II miejsce. Pozostali członkowie naszej drużyny, czyli Natalia Góralska, Natalia Dudka i Oskar Sikorski, choć wykonali tytaniczną pracę, aby przygotować się do konkursu, nie zajęli punktowanych miejsc. Jednak wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, wracali więc do szkoły w arkadyjskim nastroju choć z tarczą lub na tarczy i pod egidą pani Barbary Eiding.
  Gminny Konkurs Mitologiczny dobitnie potwierdził, że mitologia grecka dla piątoklasistów ze szkół podstawowych naszej gminy na pewno nie jest piętą Achillesa.

  Galeria zdjęć
   

 • Podziękowanie
  27.05.2018 Podziękowanie za udział w akcji grosz do grosza heart
 • Dzień Niezapominajki
  27.05.2018

  15 maja obchodziliśmy Dzień Niezapominajki

 • Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy EDI 2018
  23.05.2018

  PANDA 2018 sesja wiosenna

 • Samuel Samsel laureatem Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”!

  Samuel Samsel laureatem Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”!

  Jak co roku, w marcu, na całym świecie, jak również w naszej szkole, odbywa się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.
   

  Konkurs ten wywodzi się z Australii, gdzie został zainaugurowany w latach osiemdziesiątych przez światowej sławy popularyzatora matematyki Petera O'Hallorana. W 1990 roku został po raz pierwszy zorganizowany w Europie na terenie Francji i podobnie jak w Australii zyskał od razu dużą popularność. Z inicjatywy matematyków francuskich konkurs ogarniał stopniowo coraz więcej krajów europejskich i nie tylko. W roku 1992 dotarł również do Polski. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" jest w chwili obecnej najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie. 
   

  Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach, które obejmują następujące klasy: 
   

  Żaczek

  klasy 2 szkół podstawowych
  Maluch klasy 3 i 4 szkół podstawowych
  Beniamin klasy 5 i 6 szkół podstawowych
  Kadet klasy 7 szkół podstawowych i II gimnazjów
  Junior klasy III gimnazjów, I liceów i techników,
  I, II, III zasadniczych szkół zawodowych
  Student klasy II i III liceów i techników oraz IV techników

   

  Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut. 
  Test konkursowy w kategorii "Żaczek" zawiera 21 zadań o różnym stopniu trudności (7 zadań po 3 punkty, 7 zadań po 4 punkty i 7 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 21 punktów. 

   

  Test konkursowy w kategorii "Maluch" zawiera 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 24 punkty. 
  Testy konkursowe pozostałych kategorii zawierają po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów. Uczeń uczestniczący w konkursie w każdej z tych kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 30 punktów.

   

  Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.
   

  W czasie trwania Konkursu nie wolno korzystać z kalkulatorów. 
   

  W tym roku w całej Polsce wzięło udział 379 471 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. W naszej szkole aż 29 uczniów wzięło udział w tym konkursie. 
   

  Tegorocznym laureatem tego konkursu został uczeń naszej szkoły Samuel Samsel, który w kategorii klas szóstych „Beniamin”, na 150 możliwych punktów, uzyskał aż 145 pkt. W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymała Amelia Samsel, która uzyskała 112,5 pkt. W kategorii klas III „Maluch”, również wyróżnienie uzyskała Antonina Rembas, która zdobyła 76,25 pkt na 110 możliwych.
   

  Wszystkich uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesówsmiley

   

 • Gminny Konkurs Matematyczny 2018

  Gminny Konkurs Matematyczny 2018

  14 maja w Szkole Podstawowej w Reptowie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Plusik” dla klas drugich i trzecich, oraz „Plus” dla klas od czwartej do siódmej. Konkursy na wszystkich poziomach pozwalają nie tylko diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów, ale również odkrywać ich uzdolnienia i talenty matematyczne od najmłodszych lat. Zadania wymagały nie tylko dużej wiedzy szkolnej, ale również sprytu, wyobraźni i logicznego myślenia.
   

  W konkursie „Plusik” w klasach II najlepszy okazał się Alan Kwieciński, natomiast wśród uczniów klas III na drugiej pozycji uplasowała się Martyna Ignacak. Pechowo, trzecią pozycję po dogrywce straciła Hania Krzemińska.
   

  W konkursie „Plus” w kategorii klas IV i V nie mieliśmy swojego przedstawiciela na podium. Najlepiej wypadli Filip Sobczyński oraz Daniel Gać, którzy zajęli czwarte miejsca odpowiednio w klasach czwartych Filip i piątych Daniel.
   

  Natomiast wśród uczniów klas VI najlepsza okazała się Amelia Samsel, trzecia była Martyna Wolna, która drugie miejsce przegrała dopiero po dogrywce, a tuż za podium uplasowała się Paulina Szymańska
   

  W konkursie klas VII naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie klasy VI, Samuel Samsel oraz Paweł Maj. Chłopcy spisali się rewelacyjnie. Wygrał Samuel, drugi był Paweł. 

  Klasyfikacja indywidualna – klasy II
  1. Alan Kwieciński – SP Kunowo
  2. Bartosz Szopka – SP Reptowo
  3. Hubert Szłapa – SP Kobylanka

  Klasyfikacja indywidualna – klasy III
  1. Krystian Koziński – SP Reptowo
  2. Martyna Ignacak – SP Kunowo
  3. Zofia Rybarczyk – SP Kobylanka
  4. Hanna Krzemińska – SP Kunowo
  5. Zuzanna Śledź – SP Kunowo

  Klasyfikacja indywidualna – klasy IV
  1. Maria Bejger – SP Kobylanka
  2. Mieszko Szczęsny – SP Reptowo
  3. Jakub Stawicki – SP Reptowo
  4. Filip Sobczyński – SP Kunowo

  Klasyfikacja indywidualna – klasy V
  1. Aurelia Złota – SP Reptowo
  2. Marcin Rutkowski – SP Kobylanka
  3. Karolina Szłapa– SP Kobylanka
  4. Daniel Gać – SP Kunowo

  Klasyfikacja indywidualna – klasy VI
  1. Amelia Samsel – SP Kunowo
  2. Tristan Kolasiński – SP Kobylanka
  3. Martyna Wolna – SP Kunowo
  4. Paulina Szymańska – SP Kunowo

  Klasyfikacja indywidualna – klasy VII
  1. Samuel Samsel – SP Kunowo
  2. Paweł Maj – SP Kunowo 

  3. Franciszek Malawski – SP Kobylanka


  Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Urząd Gminy w Kobylance oraz rady rodziców szczególnych szkół. 

  Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

  Jak powiedział Hugo Steinhaus: „Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka”.

  Galeria zdjęć

 • UCHWALENIE KONSTYTUCJI 3 MAJA

  UCHWALENIE KONSTYTUCJI 3 MAJA

   

       Dnia 26 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas czwartych pod opieką pani Agaty Siwiec opowiedzieli o tym jak ważną rolę i znaczenie mają słowa: Wolność, Ojczyzna, Naród. Uczniowie zaprezentowali najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i Konstytucją 3 Maja.


       Apel uświetniły nam swoim występem goście specjalni- uczennice Zespołu Szkół w Kołbaczu Bernadeta i Karolina Cieślickie, które zaśpiewały dwie pieśni patriotyczne „Taki kraj” i „Polskie Kwiaty” oraz nasze uczennice z klasy szóstej Zuzanna Góralska i Amelia Samsel, które wspólnie zaśpiewały pieśń „Rozkwitały Pąki Białych Róż”.


       Po zakończeniu uroczystości nastąpiły gromkie brawa i owacje. Występ był udany, czego potwierdzeniem była reakcja publiczności.

  Agata Siwiec
   

  Galeria zdjęć

 • „(Do)wolność czytania”

  „(Do)wolność czytania”

  Powyższe hasło zaproponowano na tegoroczny Tydzień Bibliotek. Nasza szkolna biblioteka również wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii promocji czytelnictwa. Połączyliśmy prezentację ciekawych książek z konkursem pięknego, głośnego czytania. 
   

  Chętni uczniowie czytali innym fragmenty dowolnych, wybranych przez siebie książek. W konkursie wzięły udział dzieci z klas I – VI. Zapewne wszyscy kilkakrotnie czytali swoje fragmenty w domu i starali się dobrze przygotować, jednak niektórzy prezentowali swoje książki zbyt cicho. Dla nich pomocny okazał się mikrofon.
   

  Pięknym, wyrazistym czytaniem wyróżnili się następujący uczniowie:
   

  Alan Kwieciński z klasy II,
  Antonina Rembas i Hanna Krzemińska z kl. III,
  Wiktoria Jakubiak i Mateusz Wiczkowski z kl. IV,
  Oliwier Decyk i Natalia Góralska z kl. V,
  Nelly Czajka-Rożek i Amelia Samsel z kl. VI

   

  Polecamy spot filmowy o (do)wolności czytania:


  https://youtu.be/_xtxB2NJpRs

   

  „(Do)wolność czytania” - Obrazek 1

  „(Do)wolność czytania” - Obrazek 2

  „(Do)wolność czytania” - Obrazek 3
   

 • XXI Rajd im. B. Czwójdzińskiego 12.05.2018
  22.05.2018
  XXI Rajd im. B. Czwójdzińskiego
 • Ogłoszenie - zebrania

  Ogłoszenie - zebrania

  Zebrania z rodzicami 

  17 maja 2018 r. (czwartek) - godz. 16.30

 • Zawody Karate w Peterku

  Zawody Karate w Peterku

  W dniu 28 kwietnia 2018 r.

  w Paterku k. Nakła nad Notecią

  odbył się

  VI Puchar Krajny i Pałuk w Karate Olimpijskim.

  W zawodach udział wzięło 320 zawodników reprezentujących 24 Kluby Karate. Nasz zawodnik z Klubu Kamikaze Kunowo Filip Sobczyński zdobył trzy złote medale w konkurencjach:

  -Kata indywidualne chłopcy 10-11 lat, żółte pasy,

  -Kata indywidualne 12-13 lat, żółte pasy,

  -Kata OPEN żółte pasy.

  Gratulujemy!

  Zawody Karate w Peterku - Obrazek 1

 • "Grosz do Grosza"
  06.05.2018 Grosz do grosza ... razem możemy więcej heart
 • Rambit ekologiczno - sportowy

  Rambit ekologiczno - sportowy

       Stało się już tradycją w naszej szkole, że miesiąc kwiecień poświęcony jest działaniom na rzecz ochrony środowiska, przyrody, programowi wykorzystania zasobów naturalnych oraz aktywnego wdrażania zasad selektywnej zbiórki odpadów. W tym roku szczególną uwagę poświęciliśmy problemowi związanemu z zanieczyszczeniem plastikiem.

       Z tej okazji 27 kwietna odbył się Rambit ekologiczno-sportowy. Autorami i organizatorami imprezy były p. Iwona Przybylska oraz p. Monika Błaszczeć. Łącząc przyjemne z pożytecznym uczniowie klas IV-VI z zaproszonych szkół gminy Kobylanka mieli okazję wykazać się praktyczną wiedzą i znajomością zasad recyklingu. Konkurs obejmował część testową i zawody sportowe dla czteroosobowych zespołów poszczególnych szkół. Były to emocjonujące zmagania. Nikt nie odpuszczał, walczono zawzięcie w każdej konkurencji. 

       Różnorodna forma turnieju umożliwiła naszym zawodnikom wykorzystanie wiadomości na temat ochrony środowiska, recyklingu i z pewnością w znacznym stopniu spopularyzowały zasady ekologii, które znalazły swoje miejsce w życiu codziennym.

   

  Wyniki części testowej:

  I miejsce - Filip Wawrzyniak (SP Kunowo)

  II miejsce - Samuel Samsel (SP Kunowo), Amelia Złota i Karolina Berent (SP Reptowo), Iza Gazda (SP Kobylanka)

  III miejsce - Paweł Maj (SP Kunowo)

  Wyróżnienia: Amalia Samsel (SP Kunowo), Amelia Berent i Nadia Madsen (SP Reptowo), Zuzanna Jabłońska (SP Kobylanka)

   

  Wyniki części sportowej:

  I miejsce - SP Kunowo

  II miejsce - SP Reptowo

  III miejsce - SP Kobylanka

   

  Cieszymy się z uzyskanych wyników i zapraszamy na następny turniej!
   

  Galeria zdjęć

 • Wycieczka do Wrocławia

  Wycieczka do Wrocławia

  Uczniowie naszej szkoły z klas IV i V byli na czterodniowej wycieczce we Wrocławiu. Oto jej przebieg:

       W poniedziałek wyjechaliśmy pociągiem o 5.40. Dotarliśmy do Wrocławia mniej więcej o 11.00. Po zakwaterowaniu w schronisku poszliśmy zwiedzać Stare Miasto, a potem udaliśmy się na obiad. Kiedy zjedliśmy, pojechaliśmy do Hydropolis, czyli centrum nauki o wodzie. Tam oglądaliśmy różne pokazy wodne, ale także zdobywaliśmy informacje na ten temat. I na koniec dnia wjechaliśmy na 49 piętro Sky Tower, skąd podziwialiśmy panoramę miasta. Była to chyba największa atrakcja poniedziałku. Do schroniska wróciliśmy bardzo zmęczeni. 
       We wtorek oglądaliśmy Panoramę Racławicką. Obraz namalowany na płótnie wyglądał bardzo realistycznie. Pani Małgosia, nasza nauczycielka historii, opowiedziała nam o przedstawionych wydarzeniach historycznych. Miałam wrażenie że znajduję się na polu bitwy. 
       Potem poszliśmy na obiad i udaliśmy się do kina. Film był ciekawy. 
  W środę pojechaliśmy obejrzeć Halę Stulecia, po czym przeszliśmy do zwiedzania Ogrodu Japońskiego. Zrobiliśmy tam wiele zdjęć, bo ogród był rozległy i piękny, ale nie większy od zoo, do którego udaliśmy się później. W zoo zobaczyliśmy bardzo dużo ciekawych zwierząt. Lwy oglądaliśmy z bliska, przez szybę. 
       Potem poszliśmy na obiad i na koniec dnia zwiedzaliśmy wielki, nowoczesny stadion. Wróciliśmy do schroniska zmęczeni, ale szczęśliwi. 
       W czwartek, przed wyjazdem mieliśmy nieco więcej czasu wolnego. Kupowaliśmy pamiątki, spacerowaliśmy. Po obiedzie poszliśmy na dworzec kolejowy. Pociąg spóźnił się o godzinę. Do domu wróciliśmy pełni wrażeń. Tę wycieczkę będziemy długo wspominać.

  Natalia Dudka

  Galeria zdjęć

 • V Rajd w Hołdzie Janowi Pawłowi II - 21.04.2018

  V Rajd w Hołdzie Janowi Pawłowi II - 21.04.2018

  Organizatorem rajdu było Gimnazjum w Maszewie, którego patronem jest Papież Jan Paweł II. 
  Trasa wiodła nas przez Parlino - Warchlino - Rożnowo. Zapraszamy do wideorelacji. 

   

 • Ogłoszenie

  Drodzy Rodzice,

  informujemy, że zgodnie rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. 2017 poz. 1603), dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego, ustala dni 30 kwietnia (poniedziałek), 2 maja (środa) oraz 4 maja (piątek) 2018 roku, dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. 

  Jednocześnie informujemy, że szkoła zapewnia w tych dniach zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 7.30 do 16.30 dzieciom, których rodzice zadeklarowali ich obecność.

   

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy
  Kunowo 45 a
  73-110 Stargard
  sp@kunowo.edu.pl
 • 91 561 00 16

Galeria zdjęć